ПрАТ "ВАТ КАЛИНА" розташована у Львівській області, місто Червоноград, вул.Богуна,1.
Наше підприємство засноване в лютому 1964 року, як Червоноградська швейно-галантерейна фабрика. З грудня 1993 року підприємство переіменоване у ВАТ "КАЛИНА", а 9 квітня 2012 року переіменовано у ПрАТ "ВАТ Калина"
    На підприємстві працює біля 1000 робітників, які пошивають жіночу білизну, корсетні вироби, купальні костюми та інші швейні вироби із легких тканин. Потужність підприємства 3,5 млн. штук виробів різного асортименту в рік. ПрАТ "ВАТ Калина" має виробничі потужності для збільшення об'ємів виробництва до 5 млн. штук виробів в рік.
    На протязі 14 років підприємство активно працює з фірмою "ТРІУМФ" (Німеччина) та багатьма італійськими фірмами, які пошивають жіночу білизну та купальні костюми. Співпраця з іноземними партнерами дала можливість підприємству стабільно працювати, постійно обновлювати машинний парк та вдосконалювати технологію виробництва.
    Накопичено позитивний професійний досвід в управлінні виробництвом, організації виробничих процесів, освоєнні сучасної зарубіжної технології, досягненні високого рівня якості продукції. Підприємство може конкурувати зі всіма фірмами, які є в Україні, по пошиву корсетних виробів. ПрАТ "ВАТ Калина" має свою експериментальну лабораторію, яка постійно працює на попит ринку. Сировина для вітчизняних виробів закуповується на італійських, німецьких, іспанських текстильних комбінатах. Постійно проводяться санітарно-гігієнічні оцінки на імпортну сировину.
Реалізація продукції ПрАТ "ВАТ Калина" на внутрішньому ринку України проходить через торгівельні мережі України та фірмовий магазин "ГРАЦІЯ" в м.Червонограді.
Світ жіночої білизни, корсетних виробів, купальних костюмів та інших швейних виробів із легких тканин.
Відкрийте для себе вишукану білизну від Калини!

© 1964-2019 ПрАТ "ВАТ КАЛИНА"
Червоноградська фабрика
жіночої білизни, корсетних виробів, купальних костюмів та інших швейних виробів із легких тканин.
Всі права збережено.
Приватне Акціонерне Товариство
"ВАТ Калина"